Wesprzyj nas

Pomóż nam zmieniać Bydgoszcz na lepsze

Podstawowym źródłem naszego utrzymania są składki członkowskie oraz darowizny. To dzięki nim możemy skutecznie realizować nasze działania.

 

Zależy nam na tym, by Bydgoszcz była miastem, w którym rodzice nie muszą się bać, że ich 6-letnie dziecko zostanie potrącone przez samochód, jeśli tylko na chwilę spuszczą je z oczu. By rodzic mógł wygodnie przemieszczać się z dzieckiem w wózku, by turysta z walizką nie musiał taszczyć jej po schodach i krawężnikach co kilka metrów, a niepełnosprawny nie odbijał się od drzwi każdej publicznej windy (o ile w ogóle taka winda jest).

Zależy nam na tym, by każdy mógł się poruszać po Bydgoszczy bezpiecznie i wygodnie. A Tobie?

Przekaż darowiznę

Wszystkie pozyskane w ten sposób środki wykorzystujemy na cele realizacji zadań statutowych naszego Stowarzyszenia. Możesz ją wykonać tradycyjnym przelewem, lub szybko i wygodnie wpłacić online. Aby to zrobić, kliknij na wybranej wartości darowizny.  Dokonanie przelewu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki prywatności.

Dane do przelewu tradycyjnego

 

Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych w Bydgoszczy
ul. Gdańska 5 (skrytka 2), 85-005 Bydgoszcz
Konto bankowe: 26 1600 1185 1839 5542 2000 0001 (BGŻ BNP Paribas)
W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na cele statutowe”

Opowiedz o nas znajomym

Potrzebujesz tylko kilku kliknięć by nam pomóc.

W ten sposób pomożesz nam dotrzeć do szerszego grona mieszkańców.

Dołącz do nas

Jeśli nasza wizja miasta bezpiecznego i dostępnego dla wszystkich jest Ci bliska, zapraszamy do aktywnego włączenia się w działalność na rzecz poprawy jakości przestrzeni publicznych i bezpieczeństwa pieszych w Bydgoszczy.

 

Przeczytaj regulamin, pobierz deklarację!